Rozmiar tekstu: A

job

Poszukujemy kreatywnych os贸b, kt贸re聽chc膮聽osi膮ga膰 wysokie zarobki i skorzystaj膮 z naszego wsparcia do 艂atwego osi膮gni臋cia tego celu.

Oferujemy Prac臋 dla firmy NaxData Software Solutions, w fascynuj膮cej bran偶y, w mi艂ej i 偶yczliwej atmosferze. Z nami mo偶esz sta膰 si臋 wysokiej klasy managerem ciesz膮cym si臋 du偶ym szacunkiem w艣r贸d klient贸w i wsp贸艂pracownik贸w. Praca stanie si臋 Twoj膮 pasj膮.

Aktualne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy bran偶y IT - Handlowiec IT

Miejsce pracy: ca艂y Kraj

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie dobrych relacji i wsp贸艂praca z obecnymi klientami,
  • pozyskiwanie nowych klient贸w,
  • wsp贸艂tworzenie dobrego wizerunku firmy,
  • rozmowy, ofertowanie, spotkania, prezentacje
  • sprzeda偶 oprogramowania

Wymagania:

  • do艣wiadczenie w sprzeda偶y i znajomo艣膰 bran偶y IT,
  • znajomo艣膰 produkt贸w IT dla rynku telekomunikacyjnego i finansowego
  • kreatywno艣膰, rzetelno艣膰 i samodyscyplina,
  • wykszta艂cenie wy偶sze,聽dopuszczalne 艣rednie,
  • znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego na poziomie komunikacji i t艂umaczenia dokumentacji,
  • gotowo艣膰 do wyjazd贸w na terenie Polski,
  • wysoki poziom komunikatywno艣ci i zdolno艣ci interpersonalnych,
  • prawo jazdy kat. B., w艂asna dzia艂alno艣膰 gospodarcza

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w postaci prowizji od sprzeda偶y,
  • narz臋dzia pracy: laptop, telefon
  • nienormowany czas pracy
  • mo偶liwa praca home office

Kontakt w sprawie oferty pracy tylko mailowy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Logo ORACLE Logo Microsoft SQL Server Logo Cisco Logo SUN Microsystems Logo HP Logo VMware